Twój koszyk jest pusty

O nas

Brioko jest marką firmy Educentrum. Nasze narodziny nastąpiły w 2006 roku, a naszą domeną jest edukacja.

W 2007 roku powstał pomysł stworzenia portalu http://zapytajpolozna.pl/ z informacjami o ciąży, porodzie i połogu. Dodatkowo wprowadziliśmy po raz pierwszy kurs mailowy o ciąży,porodzie i macierzyństwie.

A w 2008 roku zrodził się pomysł rozszerzenia naszej działalności o produkty przydatne dla rodziców i osób opiekujących się dzieckiem.

Podczas realizacji Brioko poznaliśmy niesamowite osoby, które z zapałem pomogły nam stworzyć ten sklep. Za co serdecznie dziękujemy :)

A naszych klientów przyszłych i obecnych zapraszamy do wysyłania pomysłów na produkty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Pozdrawiamy,
Zespół Brioko
P.S. Zobaczyć i zakupić nasze produkty możesz w naszym miejscu przy ul. Szkoły Orląt 4 lok 42 (niedaleko Promenady).

Nasz zespół:
Nasz stały zespół, to dziesięć osób. Fundamenty stworzyli Katarzyna i Piotr. Naszym klientom doradza Hania, Gosia i Adam. Za wszystkie przesyłki do Was odpowiedzialny jest Mirosław. A Magdalena, Jacek, Paweł i Krzysztof pomagają w wizualizacji i działaniu projektu.

Katarzyna

Katarzyna

Z powołania i wykształcenia położna. Kiedyś była nianią i zdawała relacje z dnia spędzonego z maluchem. Odpowiada za pomysł z Dzienniczkami i Notatnikami. Ważne było, żeby mama zapisująca wiadomości mogła z tych zapisek wywnioskować jak najwięcej informacji. A także, żeby były przydatne podczas wizyty u lekarza. Niestety rysować nie umie, ale tutaj z pomocą przyszła Magda. :)

Magdalena

Magdalena

Grafik i ilustratorka. Pokochała projekt od pierwszego spojrzenia. Doradzała, tworzyła i projektowała i cierpliwie poprawiała, to co było do poprawy. Prywatnie mama małej Matyldy. Będąc też młodą mamą, doradzała jakby tu ulepszyć Dzienniczki i Notatniki od strony praktycznej.

Piotr

Piotr

Uwielbia planować i zarządzać zespołem. Ma dużo pomysłów, które stara się realizować. Na codzień dogląda Brioko. Z wykształcenia ekonomista informatyk z zamiłowania typowy marketingowiec i finansista :) O Brioko mówi, że to jego wspaniałe dziecko, z którego jest dumny.

Jacek

Jacek

Webmaster, jak mówi o sobie "jednoosobowy kombajn webowy". Pociął, poskładał i posklejał Naszą układankę w jedną spójną całość. Wdrożył projekt sklepu do Joomla i komponentu VirtueMart, żeby wszystko pięknie śmigało w internetowym świecie. Z wykształcenia jest politologiem. Ale jak widać, wykształcenie nie jest najważniejsze, najważniejsze są umiejętności. Zawodowo od ponad 10 lat projektuje i wdraża strony internetowe i sklepy w oparciu o system CMS Joomla.