Twój koszyk jest pusty


Notatniki

Notes Niani

Notes Niani powstał z myślą o rodzicach i nianiach. Rodzice dzięki niemu mogą zostawić niani wszystkie niezbędne informacje: ważne numery telefonu, godzinę planowanego powrotu. Taki notes jest niezwykle użyteczny w sytuacjach, kiedy niania przychodzi od czasu do czasu, bo np. rodzice idą do kina. :)

Cena: 25.00 zł

Dzień Chłopca

Notatnik powstał z myślą o rodzicach małych chłopców. Zapisuje się w nim ważne informacje takie jak: porę i ilość jedzenia, zmianę pieluszek, czas: snu, spaceru i zabawy. Zaznacza się humorki chłopca, rodzaj zabawy i jego postępy. Notatnik przydatny będzie zarówno dla rodziców jak również dla opiekującej się dzieckiem babci lub niani. Dzięki Notatnikowi rodzice po powrocie z pracy wiedzą, co robił ich synek w ciągu dnia.

Cena: 25.00 zł

Dzień Dziewczynki

Notatnik powstał z myślą o rodzicach małych dziewczynek. Zapisuje się w nim ważne informacje takie jak: porę i ilość jedzenia, zmianę pieluszek, czas: snu, spaceru i zabawy. Zaznacza się humorki dziewczynki, rodzaj zabawy i jej postępy. Notatnik przydatny będzie zarówno dla rodziców jak również dla opiekującej się dzieckiem babci lub niani. Dzięki Notatnikowi rodzice po powrocie z pracy wiedzą, co robiła ich córeczka w ciągu dnia.

Cena: 25.00 zł